لطفا گزینه مورد نظر را انتخاب کنید


بخشی از عملکرد چهارساله شورای اسلامی شهر خوانسار

بخشی از عملکرد چهارساله شورای اسلامی شهر خوانسار

1396/5/17 11:47

شوراها از مظاهر مشارکت مردمی و برای تسهیل امور مردم است    «مقام معظم رهبری»

در این روزهای پایانی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر، برآن شدیم تا علاوه بر حسابرسی دوره ای به حسابرسی عملکرد دوره چهارساله خود در لباس خدمتگزاری شورای اسلامی شهر بپردازیم.


ادامه مطلب ...

جلسه مشترک با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

جلسه مشترک با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

1395/5/6 18:52

طی هماهنگی قبلی جلسه در روز پنجشنبه مورخ 31/4/95 با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همراهان و اعضای شورا و شهردار در محل دفتر شورا تشکیل و مباحث بنیادی و برنامه های در دست اجرا و پیشنهادی مطرح و به تبادل نظر گذارده شد.


ادامه مطلب ...

ساماندهی ترافیک شهری

ساماندهی ترافیک شهری

1395/4/5 18:33

بنا به دعوت قبلی؛ جلسه ای با حضور (اعضای شورای اسلامی شهر و مدیریت راهنمایی و رانندگی شهرستان، شهردار، کارشناس امور حمل و نقل همگانی شهرداری) تشکیل گردید و در مورد حمل و نقل شهری و تاکسیرانی تبادل نظر به عمل آمد.


ادامه مطلب ...

افتتاحیه دفتر شرکت تعاونی توسعه و عمران

افتتاحیه دفتر شرکت تعاونی توسعه و عمران

1395/3/27 10:38

مراسم افتتاحیه دفتر شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان خوانسار بنا به دعوت هیئت مؤسس در ساعت 9 صبح روز سه شنبه بیست و پنجم خرداد ماه در طبقه دوم مجتمع میلاد نور برگزار شد.

 


ادامه مطلب ...

تقدیر و تشکر از جوانان

تقدیر و تشکر از جوانان

1395/3/3 12:22

اعضای شورای اسلامی شهر در جلسه 29/2/1395 ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بالاخص میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان ، برای جوانان کشور اسلامی آرزوی بهروزی و موفقیت نمودند و از حضور و همکاری جوانان شهرستان در برگزاری جشن خوانسار پابه پای مسئولین« شورا و شهرداری » تقدیر و تشکر نمودند .


ادامه مطلب ...

جلسات نکوداشت با خیرین و تاثیرگذاران

جلسات نکوداشت با خیرین و تاثیرگذاران

1395/3/3 11:41

27/2/1395

بیستم اردیبهشت ماه سال 1395 سرآغاز هفته نکوداشت خوانسار عزیز بود و روزهای پنجشنبه و جمعه اوج برنامه های پیش بینی شده بود که از بعدازظهر روز پنجشنبه استقبال از دعوت شدگان در پارک سرچشمه انجام پذیرفت.

حضور مهمانان از گروه های مختلف «علمی – سیاسی – فرهنگی – اقتصادی و ... » و تبادل نظر در فرصت های پیش آمده و دوستانه در فضای باز، ره آورد قابل توجهی برای شهرستان خواهد داشت که امید است کام شهروندان از ثمرات این بذر افشانده شده هرچه زودتر شیرین گردد.

حضور خیّرین در دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر و آغاز فعالیت های اجرایی احداث ساختمانهای مورد نیاز جهت توسعه و گسترش دانشکده ها و تبدیل این مرکز علمی به دانشگاه.

تبادل نظر خیّرین با معاونت دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان و ارائه راهکارهای مناسب در جهت ایجاد زمینه های دلگرمی پزشکان متخصص در شهرستان و راه اندازی مرکز درمانی تخصصی با حضور پزشکان متخصص و علاقمند به ارائه خدمت به همشهریان خوانساری.

همکاری در تأمین بخشی از نیازهای تجهیزاتی و زیربنایی آموزش و پرورش.

  • بررسی راهکارهای افزایش شرکت بانون در امور اجتماعی و اقتصادی و ... با حضور مشاور استاندار در امور بانوان.

  • بررسی راهکارهای ایجاد اشتغال پایدار از طریق احداث تأسیسات بسته بندی و عرضه فرآورده های غذایی و استفاده لازم از ظرفیت های توریستی و ایجاد امکانات گردشگری توسط سرمایه گذاران.

جانشین پدافند هوایی اصفهان(سرهنگ توکلی)عنوان نمودند؛یکی از مناطقی که می تواند بنا به موقعیت جغرافیایی تأسیسات پایگاه پدافند هوایی در آن پیش بینی شود، شهرستان خوانسار است که ایجاد چنین پایگاهی مستلزم همکاری و تعامل مسئولین شهرستان با پدافند هوایی است.


ادامه مطلب ...

نکوداشت خوانسار

نکوداشت خوانسار

1395/2/28 8:49

حاج احمد خوشبین
عضو فعال و رییس  مجمع هیآت حسینی خوانسار ی های مقیم مرکز در جلسه ای که با تعدادی از مداحان شهرستان داشتند طی سخنانی اظهار داشتند :
در چند روز اخیر که بنا به دعوت شورای اسلامی شهر به خوانسار آمدم  .سفر پرخیر برکتی داشتم که  از شورای اسلامی شهر که طراح برنامه حضور خیرین و تاثیرگذاران در شهرستان بوده اند کمال تشکر را دارم
در این جلسات دوستان تاثیر گذاری را ملاقات کردیم که فقط ارتباط تلفنی داشتیم ولی به مبارکی نشست های دوستانه به بهانه ی نکوداشت خوانسار توفیق دیدار از نزدیک را پیدا کردیم و در جهت هم افزایی هماهنگی های خوبی انجام شد .


ادامه مطلب ...

جلسه ای با حضور اعضای هیئت روستایی و عشایری بازیهای بومی و محلی

جلسه ای با حضور اعضای هیئت روستایی و عشایری بازیهای بومی و محلی

1395/2/27 19:3

جلسه ای با حضور اعضای هیئت روستایی و عشایری بازیهای بومی و محلی و کارشناس امور جوانان اداره ورزش و جوانان خوانسار تشکیل و موضوعاتی مطرح و مورد تبادل نظر قرار گرفت.

 


ادامه مطلب ...

خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران