ساماندهی ناوگان حمل و نقل « کامیونداران »

ساماندهی ناوگان حمل و نقل « کامیونداران »

1394/5/16 12:59

دهم مرداد ماه جلسه ی ساماندهی ناوگان حمل و نقل « کامیونداران » با حضور مسئولین " نماینده ی مجلس ،  فرماندار ،  فرمانده نیروی انتظامی ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر   و هیئت مدیره ی کامیونداران « حمید اردودری رییس هیئت مدیره انجمن صنفی - صانعی عضو هیئت مدیره - سید مهدی کسایی عضو هیئت مدیره-رحمانی بازرس اصلی شرکت - فروزان دبیر انجمن صنفی کامیونداران - سید مهدی عظیمی رئیس هیئت مدیره تعاونی » در محل فرمانداری تشکیل گردید.
رییس شورای اسلامی شهر در این جلسه گفتند :
اگر تاریخ حمل ونقل خوانسار را مطالعه کنیم در می یابیم که بنیانگذاران حمل و نقل ارتباطی  به خصوص در محور استان مرکزی و اصفهان خوانساریها " برادران معراجی " بوده اند و به خاطر همین مبنا ، تا سی سال قبل قویترین ناوگان حمل ونقل باری و مسافری منطقه را از نظر کمی و کیفی خوانسار داشته است.
وقت گذاری مسئولین شهرستان بیانگر همکاری مجدانه آنان در جهت رفع مشکلات کامیونداران است و بهترین عامل برای رفع معضلات ؛ تقویت اتحاد و انسجام بین اعضای کامیونداران است.
ساماندهی ناوگان حمل ونقل، به وضعیت اقتصادی شهر کمک می کند. و این جلسات باید به طور مستمر با حضور مدیر کل و مسئولین راه و ترابری  و نیروی انتظامی و راهور و روسای انجمن صنفی و تعاونی کامیونداران تشکیل شود .
با توجه به اینکه خوانسار در مرکزیت شهرستانهای شمالغرب قرار گرفته است به جای آنکه کانون و مرکز حمل و نقل باشد ، بین الحرمینی شده است که بارگیری  از خوانسار انجام می شود و بارنامه  در شهرستانهای  دلیجان و داران و گلپایگان صادر می شود و کامیونداران شهرستانهای مجاور به راحتی به خوانسار می آیند و بارگیری می کنند.
برای مقابله با این مشکل لازم است با صاحبان موسسات تولیدی جلساتی تشکیل گردد و نسبت به استفاده از امکانات محلی ترغیب و تشویق به عمل آید .
ایجاد پارکینگ در دو سوی شهر، علاوه بر ساماندهی پارک ماشین ها می تواند از مزاحمت های شهری و آلودگی های صوتی و محیطی جلوگیری نماید. که پیشنهاد می شود با معرفی و انتخاب مکان مناسب جهت واگذاری از طریق اداره مسکن و شهرسازی اقدام شود  و با پیگیری ها تسریع در نتیجه شود.

مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران