جلسه ی شورای ترافیک

جلسه ی شورای ترافیک

1394/6/9 11:51

 

 یکم شهریور ماه جلسه ی شورای ترافیک شهرستان با حضور اعضا و کارشناس حمل ونقل و ترافیک استان در محل فرمانداری تشکیل گردید. در این جلسه موارد زیر به تبادل نظر گذارده شد.

-        راهکارهای اصلاح نقاط حادثه خیز.

-        تعیین مکان مناسب جهت احداث پارکینگ خودروهای سنگین.

-        اصلاح طرح هندسی ورودیهای شهرستان.

-         بررسی مشکلات ترافیکی شهرستان )سه راهی بهشت فاطمیه - مجاور سد باغ کل - ورودی شهرک صنعتی فاز دو - پل ساسون - دو بانده ی" سنگ سفید تا راهدارخانه و دانشگاه ریاضی تا ایستگاه پمپ گاز "- ورودی صفادشت - سه راهی رحمت آباد - جاده لایجند - جاده روبه روی صنایع دفاع و ... )

به دلیل نداشتن پارکینگ برای ماشین های سنگین ،تردد اتوبوس ها و کامیون ها ، امنیت شهروندان را به مخاطره انداخته است. که برای احداث پارکینگ مناسب در مجاورت کنارگذر شهری و کمربندی زمین مناسبی به انجمن صنفی واگذار شود.

قوسهای ترافیکی در ورودی اصلی شهر" مجاور سد باغ کل " نا ایمن هستند که باید توسط اداره راه برای اصلاح آن پیگیری شود. بخصوص در زمستان که با یخبندان جاده مواجه هستیم موجب حوادث زیانبار بوده و خواهیم بود.

زیباسازی مسیر ورودی شهر از اموری است که باید در دستور کار قرار گیرد و در داخل شهر محلی برای ایجاد پارک سوار شهری پیش بینی شود تا به جای پارک تاکسی ها در کنار خیابان از این مکان برای ایستادن تاکسیها و سرویسهای شهری استفاده شود.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران