جلسه مشترک با امام جمعه محترم شهرستان

جلسه مشترک با امام جمعه محترم شهرستان

1395/1/24 13:24

 

 

 طی هماهنگی قبلی جلسه ای با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار در دفتر امام جمعه تشکیل گردید و در ارتباط با برنامه های در دست اجرای شورا و شهرداری از جمله (هفته نکوداشت خوانسار – طرح های عمرانی – نشاط معنوی و ... ) موضوعاتی مطرح و به تبادل نظر گذارده شد.

-      شهرداری کارش کف خیابان است و مردم به صورت ملموس مشاهده می کنند. اگر دهها طرح عمرانی توسط ادارات دیگر انجام شود به اندازه یک فعالیت شهرداری ابراز رضایت نمی کند و بحمدالله عملکرد شهرداری بخصوص در چند ماهه اخیر موجبات خشنودی مردم را فراهم نموده است. من برای آقای شهردار احترام خاصی قائل هستم که بر اساس تخصص و تعهد و صفای باطنی که در وجود ایشان وجود دارد و انتساب ایشان به خانواده شهدا این تکریم را افزایش می دهد و بر همین استناد وظیفه آقای شهردار در خدمات رسانی به مردم سنگین تر می شود.

-      برنامه ها و فعالیت های شورای اسلامی شهر در جهت اعمال نظارت و ارائه رهنمود به دستگاه های اجرایی بخصوص شهرداری قابل تقدیر است و شورای اسلامی شهر یکی از مؤلفه های ایجاد همدلی و الفت بین مردم و مسئولین شهرستان است که از بنیادها و نهادهای برخاسته از نظام جمهوری اسلامی است باید تلاش کنیم با توسعه مناسب چهره شهر تغییر پیدا کند و روحیه امید را در اقشار جامعه بخصوص جوانان افزایش بدهیم.

-      گزارشی از روند نامگذاری تقابلی با شهرستان گلپایگان درخصوص اسم گذاری بلوار مناسب در دو شهرستان به نام آیات عظام (سید جمال و سید محمدرضا گلپایگانی و سید احمد و سید محمدتقی خوانساری) ارائه و از امام جمعه دعوت به حضور در جلسه پرده برداری از تابلوهای منصوبه گردید.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران