جلسه مشترک با فرماندار محترم در محل شورا

جلسه مشترک با فرماندار محترم در محل شورا

1395/1/24 13:31

 

 

 با هماهنگی قبلی فرماندار شهرستان در جلسه شورا حضور یافته و ضمن تبریک ایام رجبیه، انسجام و همدلی اعضای شورا را پیرو شعار سال جدید که توسط رهبر معظم نامگذاری گردید تحت عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» همه مسئولین را درخصوص اقدام و عمل مؤثر در سطح شهرستان خواستار گردیدند. ریاست شورا ضمن خیرمقدم به آقای فرماندار برخی از موارد مطروحه از قبیل سرمایه گذاران در سطح شهرستان، اقدامات عملی شهرداری، نارسائیهای موجود در سطح شهرستان، همبستگی ادارات با یکدیگر را از ایشان خواستار گردیدند.

فرماندار شهرستان با استناد آیه شریفه «واعتصمو بحبل ا... » همبستگی میان سازمان ها، نهادها، مردم، شهرداری و ... را یادآور شدند. و در مورد برخی از مسائل از جمله (نقاط حادثه خیز شهرستان ، برگزاری هفته نکوداشت خوانسار و دعوت از مسئولین ارشد کشوری و ... ) مطالبی را بیان داشتند.

نائب رییس شورا به برخی از نارسائی ها اشاره نمودند و از فعالیت افتخاری انجمن همیاران محیط زیست شهرستان که به صورت قانونی و نظامند فعالیت می نمایند قدردانی نموده و تصمیمات کمیسیون فضای سبز را که در چهارچوب مقررات اتخاذ می گردد برای همگان محترم دانسته، خواستار جلوگیری از فضاسازی های غیرقانونی در این مورد و موارد مشابه توسط افراد غیر مسئول در سطح شهرستان شده اند.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران