دیدار با فرماندهی و سبز پوشان ناحیه مقاومت بسیج

دیدار با فرماندهی و سبز پوشان ناحیه مقاومت بسیج

1395/2/25 19:49

 

 

 بیست و سوم اردیبهشت مصادف با سوم شعبان سالروز ولادت حضرت ابا عبدا..الحسین (ع) و گرامیداشت مقام پاسدار اعضای شورای اسلامی شهر در دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج حضور یافته و به رسم ادب به ساحت پاسداران انقلاب اسلامی ادای احترام نمودند.

 پاسداری از اسلام وظیفه عموم مسلمین است که در حاکمیت اسلامی این وظیفه به صورت ویژه ای به سبز پوشانی سپرده شده که نام نیکوی پاسدار بر سینه اشان نقش بسته است.

سپاه شهرستان خوانسار قدمگاه مقدس 309 شهید سرافراز شهرستان است که اکثر آنان قبل و بعد از شهادت رایحه دل انگیز وجودشان در این مکان ، فضا را معطر ساخته است و سپاه نیز هم نشینان و مصاحبان و یاران دیروز این شهیدان بوده اند  که در مصاحبت با آنان رایحه ی خوش گلهای بهشتی را می توان احساس کرد و به قول رهبر معظم انقلاب « من در جمع شما پاسداران حقیقتاً بوی بهشت را استشمام می کنم و خدای متعال شاهد است بعضی شما را وقتی می بینم احساس می کنم یکی از اهل بهشت را می بینم» .

 قانون اساسی جمهوری اسلامی میراث گرانقدر شهدای انقلاب اسلامی است که همه ما مؤظف به حفاظت از اصول مترقی آن هستیم شوراهای اسلامی شهر و روستا یکی از نهادهای جوشیده از بطن انقلاب است که به عنوان نمایندگان مستقیم مردم جایگاه رفیع آن باید حفظ شود و چنانچه نقص و قصوری از عضو شورا دیده شود نباید آن را متوجه اصل بدنه و نظام شورایی نماییم ، همانگونه که عملکرد نامناسب یک مسلمان را نباید متوجه اصل اسلام نماییم.

 نهادهای انقلاب اسلامی تعریف شده در قانون اساسی هر یک در حکم جزئی از کل هستند که با نبود جزء کوچکی کلیت آن شکل نخواهد گرفت و بر این اساس تمام نهادهای برخواسته از انقلاب اسلامی می بایست سبب هم افزایی یکدیگر شوند و با اعتقاد کامل به اصل ولایت فقیه تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب در زیر پرچم انتظار قرار گیرند و زمینه ظهور حضرت امام عصر «عج» را فراهم نمایند. در سنوات اخیر همکاری و همراهی دو نهاد شورای اسلامی شهر و ناحیه مقاومت بسیج در حد مطلوبی بوده است که با وجود شهردار متعهد و متخصصی که از خانواده ارزشمند شهدا می باشند، این همکاری قوت گرفته و شاهد اتفاقات فرهنگی اجتماعی مشترکی در سطح شهرستان بوده ایم که امید به افزایش کمی و کیفی آن داریم.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران