جلسات نکوداشت با خیرین و تاثیرگذاران

جلسات نکوداشت با خیرین و تاثیرگذاران

1395/3/3 11:41

27/2/1395

بیستم اردیبهشت ماه سال 1395 سرآغاز هفته نکوداشت خوانسار عزیز بود و روزهای پنجشنبه و جمعه اوج برنامه های پیش بینی شده بود که از بعدازظهر روز پنجشنبه استقبال از دعوت شدگان در پارک سرچشمه انجام پذیرفت.

حضور مهمانان از گروه های مختلف «علمی – سیاسی – فرهنگی – اقتصادی و ... » و تبادل نظر در فرصت های پیش آمده و دوستانه در فضای باز، ره آورد قابل توجهی برای شهرستان خواهد داشت که امید است کام شهروندان از ثمرات این بذر افشانده شده هرچه زودتر شیرین گردد.

حضور خیّرین در دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر و آغاز فعالیت های اجرایی احداث ساختمانهای مورد نیاز جهت توسعه و گسترش دانشکده ها و تبدیل این مرکز علمی به دانشگاه.

تبادل نظر خیّرین با معاونت دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان و ارائه راهکارهای مناسب در جهت ایجاد زمینه های دلگرمی پزشکان متخصص در شهرستان و راه اندازی مرکز درمانی تخصصی با حضور پزشکان متخصص و علاقمند به ارائه خدمت به همشهریان خوانساری.

همکاری در تأمین بخشی از نیازهای تجهیزاتی و زیربنایی آموزش و پرورش.

  • بررسی راهکارهای افزایش شرکت بانون در امور اجتماعی و اقتصادی و ... با حضور مشاور استاندار در امور بانوان.

  • بررسی راهکارهای ایجاد اشتغال پایدار از طریق احداث تأسیسات بسته بندی و عرضه فرآورده های غذایی و استفاده لازم از ظرفیت های توریستی و ایجاد امکانات گردشگری توسط سرمایه گذاران.

جانشین پدافند هوایی اصفهان(سرهنگ توکلی)عنوان نمودند؛یکی از مناطقی که می تواند بنا به موقعیت جغرافیایی تأسیسات پایگاه پدافند هوایی در آن پیش بینی شود، شهرستان خوانسار است که ایجاد چنین پایگاهی مستلزم همکاری و تعامل مسئولین شهرستان با پدافند هوایی است.

مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران