تقدیر از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج)

تقدیر از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج)

1395/3/6 12:24

 

 

 روز سه شنبه چهارم خرداد ماه که با عنوان ' سربازان گمنام امام زمان (عج) برخاسته از مردم غیور، انقلابی و مقاوم' نامیده شده است و با شعار ' وزارت اطلاعات مجموعه ای کاملاً مردمی و همراه با مردم انقلابی' گرامی داشته می شود . اعضای شورای اسلامی شهر به اتفاق شهردار در اداره اطلاعات شهرستان حضور یافتند و به نمایندگی از سوی شهروندان از فعالیت ها و اقدامات به موقع نیروهای امنیتی، که اقتدار و امنیت و آرامش میهن اسلامی را سبب شده تقدیر نمودند و در زمینه امور مرتبط با شهر و شهرداری به تبادل نظر پرداختند.

* حفظ حیثیت و آبروی اشخاص توسط مجموعه های اداری و امنیتی و افراد فعال در فضاهای مجازی مورد تأکید قرار گرفت و همدلی و همگامی موجود در بین مسئولین ارشد شهرستان نقطه مثبتی دانسته شد که در روند توسعه شهرستان تأثیرگذار بوده و موجب هم افزایی عملکرد آنان و نگرش مثبت مردم به نظام خواهد بود.

* احترام به قانون و مصوبات قانونی امری مبتنی بر اصول حاکمیتی نظام است که آرای صادره از سوی کمیسیون های (فضای سبز – ماده صد و ... ) با در نظر داشتن تمامی جوانب و مصلحت منافع اجتماعی اتخاذ می شود که شاید با منافع بخشی از مردم سازگار نباشد ولیکن به خاطر طی مراحل قانونی قابل احترام است.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران