حضور آقای فرماندار در جلسه شورا

حضور آقای فرماندار در جلسه شورا

1395/8/9 12:38

 

 

 با توجه به هماهنگی های به عمل آمده؛ فرماندار شهرستان در جلسه مورخ 17/7/95 شورا حضور یافته و ریاست شورا ضمن خیرمقدم ابراز داشتند آرامش خوبی به واسطه اشراف و دید همه جانبه حضرتعالی و در نظر داشتن سلایق و عدم تأثیر پذیری از دیگران و مردمی بودن بر شهر حاکم شده است و مسئولین شهر خود را خادم خادمان حضرت سید الشهدا(ع) می دانند که با این نگرش و همراه و همدل بودن با مردم گره گشای مشکلات هستند.

فرماندار بیان داشتند؛ با کمبود اعتبارات و شرایط خاصی که وجود دارد کار اجرایی در این برهه از زمان، سختی های خود را دارد که باید هر کاری که انجام می دهیم رضایت خداوند متعال را در نظر داشته باشیم. بازخوردی که از سطح شهرستان داریم رضایتمندی خوبی از عملکرد شوراهای اسلامی شهر و روستا داریم که این رضایتمندی سرمایه قابل ارزشی است و با توجه به مسائل پیش رو از حضور اعضای شورا درخواست داریم مردم را جهت ثبت نام در سایت سرشماری و آمار و نفوس جمعیت ترغیب نمایند تا آمار واقعی جمعیت به دست آید تا بتوانیم با ملاک قرار دادن آن در جهت توسعه و آبادانی و تسهیلات اعتباری و اتخاذ تصمیمات مقتضی گامهای قابل قبولی برداشته شود.

حضور افزون بر دویست نفر از هموطنان «کرد» در شهرستان جهت همکاری در گردوتکانی و جمع آوری و ساماندهی آنان و پیگیری بیمه حوادث آنان درسالجاری به خوبی انجام پذیرفته است.

مسائل خاصی در دستور کار شورای حفاظت از منابع آب قرار دارد که با توجه به پیش بینی های آب و هوایی نظارت بیشتر را می طلبد.

تونل ارتباطی خوانسار بویین در مرحله خوبی قرار دارد و پروژه فعال می باشد. آب آشامیدنی شهر از سهمیه آب قمرود در شبکه قرار گرفته است و جهت افتتاح رسمی آن برای آبان ماه پیش بینی و برنامه ریزی می شود. پروژه های بازسازی راه های ارتباطی به شهرهای مجاور فعال می باشد. (واگذاری انشعاب فاضلاب شهری - حفاظ کشی سمت شرقی سد – پروژه های عمرانی روستاها – باند کندروی دوراهی قودجان تا سه راهی شهرک صنعتی – تخصیص اعتبارات به سرمایه گذاران و کارخانه داران و ... ) در دستور کار شهرستان قرار دارد.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران