بازدید از شرکت نساجی هلال

بازدید از شرکت نساجی هلال

1392/12/27 12:47

بسمه تعالی

در روز یکشنبه 25 اسفند ماه اعضای شورا به همراه شهردار محترم از شرکت نساجی هلال بازدید کردند. در این بازدید جناب آقای سجادی ضمن اعلام تشکر از آقای مهندس کوهستانی مدیر کارخانه و پرسنل آن مجموعه به علت تلاش در عرصه تولید و صنعت در شهرستان اعلام کردند که مجموعه مدیریت شهری برای حل مشکلات تلاشگران عرصه تولید آماده هرگونه همکاری است.

مهندس کوهستانی مدیر کارخانه نیز عنوان کردند که کلنگ ساخت این شرکت در سال 86 به زمین زده شد ودر سال 89 به اتمام رسید و در حدود 50 میلیارد ریال سرمایه گذاری گردید و هم اکنون نیز با اشتغال زایی حدود 40 نفر فعالیت می کند. این شرکت در سال گذشته بازار خود را از سطح مصرف خود جمعیت هلال احمر به مشتریان دیگر نیز گسترش داده است و نسبت به شرکتهای مشابه بسیار جلو هستیم وبرنامه هایی نیز برای توسعه در دست داریم.

ایشان مشکلات شهرک راعدم وجود ورودی مناسب به خیابان اصلی، نبود پایگاه آتش نشانی، نبود خط ویژه حمل مسافر، و آلودگی زیست محیطی یکی از شرکت ها دانست.

آقای شفعتی شهردار محترم نیز گفتند : مجموعه هلال یکی از شرکت های فعال و موفق این منطقه است و باید قدردان بانیان و تصمیم گیران تاسیس این کارخانه در شهرستان از طرف مدیران ارشد وقت جمعیت هلال احمر باشیم.

ایشان عنوان کردند: هر چند شهرک صنعتی خارج از محدوده خدمات شهری است ولی تک تک افراد فعال در شهرک را شهروند خود میدانیم و با مذاکراتی که با مهندس بهرامی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شهرک های صنعتی استان داشته ایم در خصوص پایگاه آتش نشانی توافقاتی صورت گرفته است. در مورد حمل و نقل مسافر نیز شهرداری این آمادگی را دارد که برای افراد داوطلب مجوزهای لازم را صادر و در این زمینه همکاری نماید . در مورد طرح میدان ورودی شهرک نیز در سال گذشته طرحی تهیه و بدلیل عدم تخصیص بودجه های پیش بینی شده اجرایی نشد و امید است در سال 93 این کار انجام شود.

در پایان نیز بازدیدی از خط تولید و سالن های مختلف انجام و مهندس کوهستانی توضیحات لازم را ارائه فرمودند. 

 مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران