پیام تبریک نوروزی

پیام تبریک نوروزی

1392/12/27 12:57

آوای واپسین گام های زمستان به گوش می رسد و زمین را به رویشی دوباره دعوت می کند. بهار جان پرور با نسیم فرح بخش خود صفحه گیتی را خلعتی زمردین می بخشد و کران تا کران گل و سبزه و گیاه بهار دوباره طبیعت را به جشن می نشینند آری حیات نفسی تازه کرده است.

رویش و طراوت و تازگی یادآور خالقی است که حیات و ممات را به شیوه بهار و خزان در مقابل دیدگانمان به تصویر می کشد تا انسان خاکی همواره و در تمام لحظات در هیاهوی روزگار فراموش نکند که نیرویی فراتر از فهم زمینی اش ناظر و حاضر بر جنبش کائنات است. پایان تقویم هر سال آیینه ای از عملکرد همگان مخصوصا مسئولان در عرصه خدمت رسانی است و اینک در طلیعه بهار و پایان سال 92 عملکرد 6 ماهه خود را مینگریم و آن را به بوته نقد مردمی میگذاریم که حضورمان در خانه دوم آنها یعنی شورا را مدیون اعتمادشان هستیم. اینک و در آستانه سال نو امید آن داریم که با رویش جوانه های امید و بالندگی بار دیگر وحدت و همدلی را برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان در رسیدن به خوانساری زیبا و توسعه یافته تجدید کنیم و در موسم نزدیکی و پیوند دلها برای رسیدن به آنچه که شایسته است تلاش کنیم. اعضای شورای اسلامی شهر خوانسار در آستانه این تغییر و تحول زمین و زمان، تحولی شگرف و روزگاری به طراوت بهار را برای خوانساری های عزیز در جای جای این کره خاکی که همواره نقطه امیدبخش خدمتگزاران خود هستند آرزو کرده و بهترین و زیباترین دعاها را از خدای مهربان برایتان تمنا داریم.

و اما در مورد مسایل شهری باید به همشهریان عزیز اعلام می نماییم امید است با ایجاد همدلی و هماهنگی بهتر در سال آینده شاهد تحولات عظیم شهری باشیم. تکمیل چند خیابان و میدان، تحول در فضای سبز، پیگیری پروژه های در دست اقدام از جمله تونل مواصلاتی، انتقال آب قمرود، کمربندی شهر و فراهم آوردن امکانات رفاهی شهری، بسترسازی جهت جذب توریست و برگزاری جشن روز خوانسار در 20 اردیبهشت و ... از این موارد است که با مساعدت و همراهی شهروندان عزیز می توان به افق های روشن تری برسیم.

شورای اسلامی شهر خوانسار

مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران