جلسه مشترک اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار با فرمانده و جمعی از پرسنل سپاه

جلسه مشترک اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار با فرمانده و جمعی از پرسنل سپاه

1393/7/24 8:1

در این جلسه ریاست شورا با تبریک دهه ولایت و عید سعید غدیر خم از همکاری نیروی مقاومت بسیج سپاه با شهرداری در برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب و برگزاری یادواره شهدای کارگری تشکر نمودند و بر لزوم راه اندازی و ساماندهی تشکل های مردمی جهت انجام امر به معروف و نهی از منکر با عنایت به تکیه فرماندهی سپاه بر تغییر نگرش ها و تقویت بنیه اعتقادی آحاد جامعه به جای برخوردهای فیزیکی تأکید نمودند.
سپس فرماندهی سپاه با ایراد سخنانی اعلام داشتند؛
-    هر کس هدفش خدمت به اسلام باشد سرباز ولایت است. آیت ا... حسن زاده آملی جمله ای دارند که وظیفه ما را گوشزد می نمایند؛ «گوشتان به دهان رهبر باشد چون ایشان گوششان به حضرت ولی عصر عج ا... تعالی فرجه الشریف است.
-    در سایه رهنمودهای ولایت مقام معظم رهبری و توجه و عنایت امت سربلند، مردم پشتیبانی خوبی از مدیران نظام دارند و با لطف خداوند ما هرچه داریم از مردم است و اگر به تک تک اعضای شورا و به منتخبین شورا احترام می گذاریم در اصل به نظر مردم احترام گذاشته ایم.
-    اکنون فرمانداری داریم که با سابقه جهادی و با جدیت تمام و با دلسوزی عهده دار امور شهر هستند و امروز مشکلات شهر بهتر از گذشته حل می شود. جامعه امروز ما تشنه خدمت است و باید عامل به منویات مقام عظمای ولایت باشیم و به وحدت نیروهای نظام عنایت بیشتری داشته باشیم.
-    مجموعه شورای اسلامی شهر وقت گذاری می کنند تا مشکلات جامعه را برطرف کنند و در آخرین اقدام خود عزیزی از خانواده معزز شهدا با جایگاه شخصیتی بالا به اتفاق آرا به سمت شهردار شهر شهید پرور خوانسار انتخاب نمودند.
-    شورا سنگری است که در هر عرصه ای وارد میدان شود. درصد نفوذش بیشتر از سایر ارگان ها و نهادها و ادارات است و چنانچه مردم احساس کنند شورا در جهتی قدم برداشته است حرکت مردمی ایجاد می شود و نتایج خوبی در جهت رشد و ارتقای جامعه برداشته خواهد شد.
-    اردوگاه قدس شهرستان که در سالیان گذشته پیش بینی شده است و به عنوان پایگاه حوادث غیرمترقبه شهرستان به شمار می آید باید راه اندازی و ساماندهی شود که جلسه هماهنگی آن در روزهای آینده تشکیل می شود و انتظار همکاری شورا و شهرداری می باشد.

مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران