صدور و تنفیذ حکم شهردار

صدور و تنفیذ حکم شهردار

1393/9/2 7:42

صدور و تنفیذ حکم شهرداری آقای مهندس محسن اسحاقی، انگیزه ای شد برای اعلام تبریک و آرزوی توفیقات الهی برای خدمت رسانی صادقانه و خالصانه ایشان در جایگاه یکی از مدیران مؤثر در نشاط و شور و سرور و زمینه ساز پویندگی و بالندگی شهروندان.بر این باوریم که شهرداری، مؤسسه عام المنفعه ای است که بستر گسترده ای برای فعالیت دارد و کوچه پس کوچه و زمین و سقف و عرض و طول و ارتفاعی نیست که مرتبط با عملیات برنامه ای شهرداری نباشد.
در ورود به عرصه شورایی ثبات در مدیریتی شهری را یکی از رموز موفقیت خود در ارائه خدمات رسانی می دانستیم و رأی دهندگان نیز ملاک رأی دهی خود را منوط به پایداری و تعهد بر ثبات مدیریت شهرداری می دانستند و منتخبین نیز مصمم بر انجام این تصمیم بودند اما شرایط جدید همه را به تسلیم واداشت تا در برابر مشیت الهی سر تعظیم فرود آورند و شهردار با اراده ی شهرمان، فرمان شهر را در دست بگیرند و عرصه مسئولیتی ایشان از شهر به شهرستان تبدیل شود.
موافقت با استعفای شهرداری که دلهای مردم را در تصرف داشت بدون رضایت آنان کار آسانی نبود. لذا اعضای شورا با احساس ضرورت و در نظر داشتن خیر و صلاح شهرستان با استعفای ایشان به شرط انتصاب در سمت فرمانداری اعلام موافقت نمودند و برای آنکه فعالیت های شهرداری متوقف نشود معاون فنی شهرداری را که مورد وثوق مردم و کارکنان و کارمندان بود به سرپرستی شهرداری منصوب کردند تا برای انتخاب احسن فرصتی برای شورای اسلامی شهر فراهم گردد.
اعضای شورای اسلامی شهر با در نظر داشتن شرایط و ضوابط و اولویتها، به شناسایی افراد مستعد و توانمند اقدام نموده و با دریافت رزومه کاری و مطالعه و بررسی ابعاد مختلف شخصیتی افراد، تعدادی از آنان را دعوت به ارائه طرح و برنامه و مصاحبه نمودند و سرانجام تکاپوی خرد جمعی شورا بر این متمرکز شد که از بین خوبان واجد شرایط، فردی انتخاب شود که محل اعتماد و مورد توجه مردم و دیگر کاندیداها باشد و علاوه بر مقبولیت (تعهدی و تخصصی) محبوبیت (صداقت و امانت داری) را در عرصه عمل به اثبات رسانده باشد و با تکیه بر افکار و اندیشه ها و تقویت ارتباط عاطفی و قلبی با شهروندان زمینه های اجرایی شدن برنامه ها و طرح ها را فراهم نماید و با  بهره مند بودن از نشاط جوانی فضایی را آماده سازد تا جوانان کارآمد با تکیه بر شناخت واقعی از خود، اعتماد به داشته های خود کنند و وارد صحنه های اجرایی شوند.
اگرچه نگاه شورا نگاهی عادلانه به بیرون و درون شهر و مجموعه بوده است اما در فرایند این انتخاب مهم درون گرایی یکی از اولویت های انتخاب بوده است که فردی شهر آشنا و کار آشنا از بین هم ردیفان خود انتخاب شود.
با جلسات متعدد و مذاکرات به عمل آمده و ارتباط با مردم و مسئولین برای به دست آوردن شناخت واقعی از کاندیداها، اعضای شورا با کمال استقلال در اتخاذ تصمیم از بین گزینه های مطرح شده به اتفاق آرا آقای مهندس اسحاقی را برگزیده و جهت انجام مراحل اداری به استانداری معرفی نمودند و با بررسی ها و استعلامات اداری، حکم انتصاب ایشان طی شماره 73298/1/20 مورخ 20/8/93 صادر و ابلاغ گردید که لازم است از حسن اعتماد استاندار محترم؛ معاونین و مدیران کاردان استان ابراز امتنان نماییم.
اکنون با لطف خداوند متعال و همدلی و همگامی مسئولین شهرستان چشم امید به آینده ای روشن دوخته ایم تا به همت مسئولین دلسوز شهرستان گام های اساسی در مسیر توسعه پایدار شهرستان برداشته شود.
در این مسیر از تمام فرهیختگان و مجرّبین شهرستان انتظار همراهی و همگامی داریم و فرصت را غنیمت شمرده از تمامی برادرانی که دغدغه همکاری داشتند و با ارائه طرح و برنامه و رزومه کاری اعلام آمادگی نمودند کمال امتنان و تشکر خود را اعلام می نماییم. امید است در قلب هایی که به عشق آبادانی و سربلندی دیار بهشتی خوانسار می تپد همواره صدای همدلی و همراهی شنیده شود تا دست خدا را در پیشبرد امور همراه خود ساخته باشیم که یدا... مع الجماعه .مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران