حضور اعضای شورا در ناحیه مقاومت بسیج به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج

حضور اعضای شورا در ناحیه مقاومت بسیج به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج

1393/9/6 9:58


در هفته بزرگداشت بسیج، اعضای شورای اسلامی شهر در معیت شهردار در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان حضور یافته و در جلسه ای که با حضور فرماندهی، قائم مقام، مسئول عقیدتی سیاسی و تنی چند از سبز پوشان برقرار گردید ریاست شورا ضمن تبریک هفته بسیج که از یادگاران حضرت امام(ره) به شمار می آید با اشاره به فرازی از سخنان حضرت آیت ا... حسن زاده آملی «سر به خاک نهادن آسان است اما دل برداشتن از خاک دشوار» عنوان نمودند؛ که بسیجیان وقتی سر بر خاک می گذاشتند در برابر خداوند با تمام وجود سجده می کردند و خالصانه به ساحت حضرت حق سر می ساییدند و به همین خاطر دل کندن از تعلقات دنیا برایشان راحت بود زیرا به خالق دریای بیکران هستی متصل بودند و دیگر دنیا و مافیها برایشان ارزشی نداشت.
از خداوند طلب می کنیم توفیق تحصیل کمالات بسیجیان در عبودیت و شهادت را به ما عطا کند و در وظیفه ای که به عنوان منتخبین مردم بر دوشمان نهاده شده است بسیجی وار عمل نماییم و خلوص در عمل را فراموش نکنیم.
فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج اظهار داشتند؛ مردم نقش آفرین بسیج هستند و هفته بسیج متعلق به همه مردم است و بر این اساس من هر وقت خود را در بین منتخبین مردم می بینم احساس می کنم در یک فضای بهشتی قرار گرفته ام. لبیک به مقام عظمای ولایت در صدر برنامه های بسیج قرار دارد و بصیرت افزایی و حفظ نظام در اولویت کاری بسیج قرار دارد. صلاح نظام و آحاد مختلف جامعه حفظ وحدت است در حالیکه دشمن می خواهد وحدت را به هم بریزد و با طرح موضوعاتی از قبیل؛  (شیعه و سنی – چپ و راست – اصلاح گرا و ... ) می خواهند به مقاصد شوم خود برسد.
این انقلاب با محوریت دین و قرآن و حضرت ولی عصر(عج) و رهبری مقام عظمای ولایت به راه خود ادامه می دهد و سنگ اندازی دشمن در دریای موّاج انقلاب که می خروشد و پیش می رود، قدرت ایجاد موج مخالف نخواهد داشت. کارهای فرهنگی بسیاری در حال انجام است که امیدواریم زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر(عج) باشیم.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران