گزارشی از بازدید اعضای شورا از بهزیستی

گزارشی از بازدید اعضای شورا از بهزیستی

1393/9/13 13:8


چهارشنبه 93/9/12 به مناسبت روز جهانی معلولین، اعضای شورای اسلامی شهر به همراه تعدادی از مسئولین، از مرکز توانبخشی حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) و مرکز نگهداری معلولین ایزوله «نمازی» بازدید نمودند. در این بازدید که هدف مهم آن آشنایی با فعالیت مراکز توانبخشی بود از جدیت و تلاش مدیران و کارشناسان تقدیر به عمل آمد. در این دو مرکز که بیش از صد نفر از معلولان نگهداری و مراقبت می شوند تعدادی مجهول الهویه و فاقد شناسنامه و تعدادی بدون سرپرست هستند که با اعتبارات دولتی و مردمی اداره می شود و هزینه ها تأمین می شود.
در احداث اماکن و تجهیز اثاثیه با کمک خیّرین کارهای بسیار خوبی انجام گرفته است و از لحاظ فیزیکی در شرایط مطلوبی است که با مدیریت صحیح مسئولین در کل کشور مجتمع توانبخشی خوانسار جزو چند مرکز نمونه کشوری است.
رییس شورای اسلامی شهر از چند مرکز تولیدی که با حمایت اداره بهزیستی راه اندازی شده است بازدید به عمل آوردند و در جهت ارائه محصولات تولیدی، پیشنهاد برپایی نمایشگاه سالیانه جهت آشنایی مردم با تولیدات معلولین را نمودند و در جهت استفاده از توانمندی های افراد تحت پوشش (زنان سرپرست خانوار و ... ) پیشنهاد تهیه پیش طرح هایی با درج زمینه های سرمایه گذاری و شرایط و تخفیفات ویژه و تسهیلات وامی، جهت ارائه به سرمایه گذاران و علاقمندان شدند.

 مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران