جلسه ای با حضور معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش

جلسه ای با حضور معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش

1393/10/8 10:7


با حضور معاون عمرانی و نوسازی وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان در معیت (نماینده مردم در مجلس – فرماندار – مدیر و کارشناسان آموزش و پرورش) از طرح های در دست اجرای آموزش و پرورش (دبیرستان دکترعلی شریعتی – دبیرستان استاد مطهری – مدرسه راهنمایی 22 بهمن و ... ) بازدید به عمل آمد و با تشکیل جلسه نسبت به جمع بندی و ارائه راهکارها برای رفع مشکل تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.
ریاست شورا در این جلسه اظهار داشتند؛ مدرسه ای که در مراسم کلنگ زنی آن به مردم قول داده شده است در مدت نه ماه نوسازی و تجهیز و تحویل شود امروز بعد از نه سال هنوز نیمه کاره و به عنوان معضل شهری چهره شهر را مخدوش نموده است و با توجه به استعدادهای موجود شهرستان در زمینه گردشگری، ضرورت راه اندازی مرکز رفاهی تفریحی فرهنگیان تأکید می شود. در پایان با تنظیم صورتجلسه ای تصمیماتی اتخاذ شد که اهم آن عبارتند از؛
1-    ضرورت تکمیل پروژه هایی که نزدیک به یک دهه در شهرستان کلنگ زنی شده و در مراسم کلنگ زنی توسط مسئولین ارشد نظام به مردم قول یک ساله داده شده است ولیکن امروز در گوشه کنار این شهر به عنوان معضل شهری به شمار می آیند.
2-    ضرورت پیش بینی مرکز رفاهی فرهنگیان «خانه معلم» با توجه به موقعیت شهرستان در پذیرش گردشگران و حضور فرهنگیان سراسر کشور در فصول مختلف سال و لزوم تمهید مقدمات برای پذیرش و تکریم آنان.
3-    نوسازی و تجهیز پژوهشسرای دانش آموزی و مراکز آموزشی و تخصیص اعتبارات جهت تعمیرات و نگهداری تأسیسات ساختمانی موجود.
4-    بهره برداری مناسب از فضاهای موجود و زمین های پیش بینی شده برای توسعه آموزشی.   مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران