جلسه با سرمایه گذاران صنایع شن و ماسه زاگرس

جلسه با سرمایه گذاران صنایع شن و ماسه زاگرس

1393/11/4 12:29


بیست و هشتم دی ماه 1393 جلسه ای با حضور نماینده مجلس – فرماندار – شهردار – رییس شورای شهر و سرمایه گذاران صنایع شن و ماسه زاگرس در محل شهرداری تشکیل گردید. این جلسه با هدف بررسی مشکلات پیش آمده برسر راه مشارکت بخش خصوصی با شهرداری، درخصوص کارگاه تولید شن و ماسه تشکیل گردید که یکی از چالش های فراروی شهرستان از ابتدای شکل گیری چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بوده و برای حل آن راهکارهای مختلف پیشنهاد و ارائه شده است که شاید بخشی از مشکلات، حاصل شتابزدگی و عدم مطالعه کافی در زوایای اجرایی طرح بوده است.

ریاست شورا در این جلسه گفتند: وقت گذاری جهت حل مشکل یک سرمایه گذار وظیفه اولویت داری برای مسئولین شهرستان است که بتوانند علاوه بر حفظ سرمایه گذاری و اشتغال موجود، رغبت علاقمندان را به امر سرمایه گذاری و اشتغال افزایش دهند و از این طریق در امر تولید و توسعه پایدار شهرستان سهیم باشند.

این جلسه با تنظیم توافق نامه ای به پایان رسید که مقرر شد با نشستی که با حضور شهردار و کارشناسان ذیربط تشکیل می گردد نسبت به تجدید نظر در توافق نامه و تعیین نسبت درصد سهم شهرداری از فروش تولیدات کارگاه اقدام و فعالیت تولیدی کارگاه آغاز شود.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران