گزارشی از جلسه شورای آموزش و پرورش

گزارشی از جلسه شورای آموزش و پرورش

1393/12/4 12:9


جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور اعضا و تعدادی از معتمدین محله باباسلطان در محل آموزشگاه شهید نامجو برگزار گردید. مدیر مدرسه با ارائه گزارشی از فعالیت های اداری و آموزشی و خدماتی و تأمین تدارکات آموزشی از جمله تجهیز مدرسه به تخته هوشمند از همکاری خیرین و معتمدین ابراز تشکر نمودند. در این جلسه که یکی از معلمان مدرسه به ارائه تدریس نمونه، با تخته هوشمند رایانه ای پرداختند که بسیار مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت.

ریاست شورا ضمن بیاناتی اظهار داشتند؛

هرکجا مدیر داشته باشیم امکانات نیز خواهیم داشت و اگر مدیری بتواند با تکنولوژی روز حرکت کند پویایی و حرکت و حیات مجموعه اش را شاهد خواهیم بود.

اگرچه مدیر مدرسه، مدیری آموزشی است نه مدیر خدماتی اداری، ولیکن مدیران مدارس ما علی رغم آنکه آموزش را سامان می دهند دغدغه تأمین تدارکات را نیز دارند چون تدارکات ابزاری هستند برای رسیدن به هدف، هدفی که متعالی است و حد و مرز نمی شناسد.

مدیر ما در حال بازنشسته شدن است و دغدغه پل ارتباطی و آسفالت محوطه مدرسه را دارد. این یعنی علقه و دلبستگی به خانه ای که فرزندان علمی مدیر در آن می بالند و رشد می کنند.

جا دارد از مردم فهیم و اولیای مدرسه شهید نامجو قدردانی نماییم که بسترهای لازم را جهت پویایی آموزشگاه فراهم نمودند.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران