هفته شوراهای اسلامی

هفته شوراهای اسلامی

1394/2/6 8:28


از پنجم تا یازدهم اردیبهشت ماه سالجاری هفته شوراها نام گرفته است که روز نهم اردیبهشت ماه سالروز شکل گیری اولین دوره شوراهای اسلامی و یکی از روزهای این هفته است. اولین روز شوراها، با عنوان همدلی و همزبانی زینت یافته است و امیدواریم که با همدلی و همزبانی و همگامی با مردم و مسئولین در تحقق اهداف مقدسی که نظام جمهوری اسلامی برای شوراها در قانون اساسی پیش بینی نموده است حرکت کنیم و به یاد داشته باشیم که شوراها از بنیادها و نهادهای تصمیم ساز کشور هستند که تصمیمات آنان بر مبنای صرفه و صلاح و مصلحت جامعه است.

شوراهای اسلامی، که جمعیت کثیری از برگزیدگان جامعه را در زیر چتر خود قرار داده اند و از بزرگترین واحد کشوری «شورای عالی استان ها» تا کوچکترین جمعیت کشوری «شورای روستاها» به عنوان حلقه واسطی بین مردم و مسئولین عمل می کنند، که بر این اساس شناخت و آشنایی با وظایف شوراها وظیفه ای همگانی است که در هفته شوراها باید به آن اهتمام بیشتری شود.

در تصمیم سازی برای مشارکت و توسعه پایدار شهری و روستایی و قانونمداری و تحقق عدالت اجتماعی و مردم سالاری دینی و ترویج معنویت و ایثار، تحت ولایت و زعامت رهبر فرزانه و رشید نظام اسلامی، تأثیر گذار بوده که آثار خیر و مبارک و تصمیم سازی های آن نصیب مردم ولایتمدار خواهد شد.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران