تودیع و معارفه دادستان

تودیع و معارفه دادستان

1394/4/31 12:3

 

 سی ام تیرماه مراسم تودیع و معارفه دادستان شهرستان خوانسار با حضور مسئولین استانی (آقایان؛ «حسینی و مهدیه»: معاونین رییس کل دادگستری) و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید. در این جلسه از خدمات آقای سید محمد جوادی قدردانی و انتصاب آقای علیرضا علایی آرانی تبریک گفته شد و موفقیت آنان مسئلت گردید.

فرماندار «ریاست شورای تأمین شهرستان» از آقای جوادی به عنوان نیرویی پر کار و صدیق یاد کرد که در دوران خدمت در شهرستان با صداقت و جدیت انجام وظیفه نموده و خدماتی قابل قبول به مردم ولایتمدار خوانسار داشته اند.

و اظهار داشتند وفاق و همدلی رییس و قضات دادگستری در سالی که به نام همدلی و همزبانی نامگذاری شده است کاملاً ملموس و مشهود است و شهرستان از جایگاه امنیتی خوبی برخوردار است. شهرستان خوانسار یکی از امن ترین شهرستان های استان به شمار می آید که این موضوع ریشه در فرهنگ غنی و استوار آن دارد. و در تعطیلات چند روزه اخیر که حدود صد هزار جمعیت وارد شهر شدند در کمال آسایش گذران اوقات نمودند و با خاطراتی خوش شهرستان را ترک نمودند. در محرم و صفر خیل عظیمی از جمعیت وارد شهرستان می شوند و فرهنگ غنی شهرستان تأثیر گذاری قابل توجهی بر فرهنگ مهاجر دارد و از فرهنگ مهاجم تأثیر نمی پذیرد. یکی از برنامه هایی که شهرستان باید دنبال کند، پیشگیری و کاهش جرم است که باید به آن بیشتر پرداخته شود اگر چه انجمن حمایت از خانواده زندانیان فعالیت خوبی در سطح شهرستان دارد ولی باید تلاش کنیم که هیچ خانواده ای سرپرست یا عضوی از خانواده اش زندانی نشود تا نیازی به حمایت نداشته باشد و از آسیب های اجتماعی مصون بماند.مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران