کاروان شهدا

کاروان شهدا

1394/5/14 13:49

 

 کاروان نور متشکل از " شهدای گرانقدر غواص و خط شکن و گمنام " با عبور از شهرهای مختلف استان اصفهان درطی شش روز، میهمان استان خواهند بود. این مراسم از صبح روز سه شنبه از شهرستان کاشان شروع می شود. عبور کاروان شهیدان همانند باران الهی است که آلودگی ها و زنگار ها را ازبین می برد و طراوت و برکات و آثار معنوی خود را خواهد داشت با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پنجشنبه صبح گلپایگان خواهند بود و ساعت یازده به خوانسار می رسند.
شهادت یکی از شعائر اسلامی است که همانند پرچمی باعث دوام و قوام حرکت اسلامی می شود و روح اسلام را در شریان جامعه جاری می سازد . شهدا به دیدار و لقای خداوند متعال رسیده اند و کسب این درجه را شهادت می گویند شهیدان زنده اند و شاهد اعمال ما هستند و شهادت از شعائر اسلامی است که تمام عظمت حضرت سید الشهدا "ع" بخاطر انتخاب راه شهادت است.  یاد شهید انسان را از حالت غفلت به حالت حضور می آورد. رسالتی که پیغمبران برای آن مبعوث شده اند تا مردم متذکر یاد خدا شوند.
شهدا پیام رسان غدیر هستند و پیام غدیر این است که کافران را نا امید می سازد : الْيَوْمَ يَئِسَ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ دينِكُمْ فَلا تَخْشَوْهُمْ وَاخْشَوْنِمطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 
خبرنامه خوانسار آب و هوا اوقات شرعی راهنمای گردشگران